Українська РСР, Україна

В УРСР воду можна було пити з-під крана, як в багатьох країнах ЄС зараз, в містах працювали безкоштовні колонки з водою через кожні 500м. Купувати питну воду - було дико, хоч в магазинах продавали кілька видів. Морозиво було смачним і без добавок. Молочні продукти якісні, молоко, кефір, вершки, ряжанка в екологічних скляних пляшках з кришечкою з фольги. Хліб смачний. Працювали дитячі табори по всій країні, зараз більшість з них занедбані.
Діти більше грались на свіжому повітрі, а не за комп'ютером. Авто було менше, повітря в Києві чистіше.
Можна було дешево літати по СРСР, УРСР.
Люди вірили в краще майбутнє, будували його. Вони отримували наочне підтвердження змінам на краще з кожним роком. Не було приватної власності, корупції та злочинів з ними пов'язаних. Житла будували в рази більше. Навіть в селах і маленьких містах були якісні дороги з асфальтом без ям, як зараз.
Влада крала менше в народу.
Дітей можна було без страху самих відпускати на вулицю, в школу.
Освіта і медицина були безкоштовними і якісними.
Навіть в селах були ФАП, лікарні, бібліотеки, школи, дитячі садочки, клуби.
Працювали цукрові заводи, країна будувала і конструювала літаки, автомобілі, ракети.
У людей була робота, віра в себе і свою країну. Вони відчували захист з боку держави, піклування про себе.
Так були репресії, голодомори, концтабори в 1920-1960рр, але люди змінили країну. В 1970-1980 практично був побудований соціалізм і суспільство докорінно змінилось, аналізувало і виправляло помилки.
Поголів'я великої рогатої худоби, свиней, овець було в рази більшим ніж зараз.
Надра країни, підприємства, заводи, фабрики, колгоспи, радгоспи, земля, ліси, поля, належали всьому народу а не сотні капіталістів.
У нас і наших дітей вкрали цілу країну.

Але у нас є шанс, ми можемо зробити Україну такою, якою самі бажаємо. Започаткувати якісні, прийнятні для кожного взаємовідносини в суспільстві. Створити прекрасне майбутнє для себе та своїх дітей.

Коментарі