Як вилікувати українців від життя у кредит?

Валютні позичальники і загалом всі хто позичають гроші - різновид ігроманів. Їх важко вилікувати від життя в кредит. Якщо ці люди дали ДОБРОВІЛЬНУ згоду занапастити своє життя кредитом, то чому решта людей мають за них розраховуватись?
Кредити - це зло, яке призводить до краху економіки!
Від наркоманії, алкоголізму, ігроманії людей люкують. Варто лікувати і від кредитоманії.

Як вилікувати українців від життя у кредит?
Як вилікувати Україну, українську владу від життя у кредит?

Скількі разів люди чули за останні 20-30 років фразу:"Все життя - гра"?

Просто хтось чесно пише на вивісці "Casino", "лотерея". 

А хтось "банк", "держава", "свобода", "війна", "бізнес", "акції", "навчання", "робота", "пенсія", але суть від того не змінюється.

"Тимошенко - це суть кризи, кризи у всьому, за що б вона не взялася. Починаючи від родинних цінностей, національних цінностей, економічних цінностей, демократичних - це шоу". "Хочете жити в шоу? Можете прожити декілька місяців і отримаєте катастрофу", - сказав президент. 
Ющенко також зазначив, що кожен, хто підтримає прем'єр-міністра, програє як громадянин.
"Бо це не наша політика, оце мавпування, оцей піар - це спазм, який забирає українство у нас", - підкреслив Ющенко, навівши, зокрема, приклад, що Тимошенко подарувала м. Рівне 17 автобусів, які вона купила на кошти кредиту Світового банку. 
Він також розкритикував економічну діяльність керівника уряду. "Політика, яка полягає в тому, що можна нічого не робити, набратися, вибачте, як сучка бліх, кредитів; не віддавати рідній економіці оборотні ресурси - і як я можу сказати своїй нації, що це та політика, яку ви чекаєте", - сказав Ющенко.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/yushchenko-pro-timoshenko-nabratisya-yak-suchka-blih.html

Коментарі