СЛУХАЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ І даруйте Собі І ЦЬОМУ МИРУ безумовну ЛЮБОВ!Ось натрапив на дослідні заміри фізичними приладами зміни частот вібрацій мозку людини в залежності від її емоційного стану. Далі цитата:
Протягом тисячоліть частота вібрацій (тобто коливань в секунду) нашої планети становила 7,6 Гц. Фізики називають її частотою Шумана. Вчені часто звіряли з нею свої прилади.
Людина відчувала себе комфортно в цих умовах, так як середня частота альфа-ритму мозку: 7-13 Гц (релаксація, трансовий стан).
Більш високі частоти мозку - це бета - хвилі: 13-35 Гц (звичайна денна активність мозку). Ще вище гамма - хвилі: 35 і більше Гц (творчість, натхнення, про яке говорять "муза зійшла", просвітлення).
Однак, частота Шумана почала зростати, з 1986 року вченими спостерігається зростання вібрацій частоти оточуючого нас світу. Земля, підвищуючи свою частоту, як би «будить» людей, змушує їх мозок вийти зі «сплячки» і працювати більш усвідомлено.
При бета - частоті (13-35 ГЦ) мозок вже функціонує майже без туману, тобто розсудливо. Іншими словами, людям вже не доведеться медитувати, щоб отримати доступ до різних полів, каналів, здібностей. Все це буде природно, так само як дихання або мова.
горе дає вібрації - 0,1- 2 герц, страх 0,2 - 2,2 герц; образа - 0,6- 3,3 герц; роздратування - 0,9 - 3,8 герц; обурення - від 0,6 до 1,9 герц; запальність - 0,9 герц; спалах люті - 0,5 герц; гнів - 1,4 герц; гординя - 0,8 герц; гордість (манія величі) - 3,1 герц; зневага - 1,5 герц; надмінність - 1,9 герц,
великодушність - 95 герц; вібрації подяки ( «спасибі») - 45 герц;сердечної вдячності - від 140 герц і вище; єдність і спілкування з іншими людьми - 144 герц і вище; співчуття - від 150 герц і вище, (а жалість тільки 3 герц);
любов, що називається, головою: тобто, коли людина розуміє, що любов це хороше, світле почуття і велика сила, але серцем любити ще не виходить, то вібрації - 50 герц;
любов, яку людина генерує своїм серцем до всіх без винятку людям і всьому живому - від 150 герц і вище;
любов безумовна, прийнята у Всесвіті - від 205 герц і вище.
Підвищуйте свою ЧАСТОТУ ВІБРАЦІЇ, БУДЬТЕ УВАЖНІ ВІДКРИТІ, ВДЯЧНІ, СЛУХАЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ І даруйте Собі І ЦЬОМУ МИРУ безумовну ЛЮБОВ!


Yura Lokotey

Коментарі