Сучасна Система України

Сучасна Система України це той самий УРСР. Але систему управління(партію) викинули, замінили десятками партій, які не виконують свою головну функцію. Це як організм без нервової системи.
ЗАмість ефективної системи управління(КПРС) створили систему політичних проектів.
Так ефективність КПРС після 1980 знизилась. Але КДБ, МВС не можуть замінити партію, в них нема спеціалістів аналітиків, школи управлінців, досвіду десятиліть керівництва країною в 150-250 млн людей.
Сучасні аналоги СБУ, МВС, ЗСУ теж не мають аналітичних структур, які відповідають за створення, реалізацію стретегії.
Вони можуть виконувати накази, розпорядження "голови", "центру". А з "центром" повна лажа вже 30-35 років.
В РФ до влади прийшли КДБсти, в Україні бандюки. Але це чисто теоретичний поділ. Часто кримінальники використовуються спецслужбами і починають працювати в них і навпаки гебісти йдуть в міжнародні кримінальні структури.
Єдине, що гебня може легко дрючити кримінальників. Це навіть екранізували в фільмі "Бумер". Рівень структур різний.
Саме тому українські кримінальники постійно програють гебістам.
Є певна Система, з якої викинули керівні органи, "нервову систему". Що робити?
Відновлювати нервову систему, управління чи будувати нову систему на основі сучасних знань, уявлень, культури.
Без відновлення управління стара система буде продовжувати "сипатись", що ми спостерігаємо вже 26 років. У випадку створення нової системи управління виникне конфлікт старої і нової систем. Конфлікт між людьми старої і нової парадигм, концепцій.
Як запобігти конфлікту систем, протистоянню і поборенню один одного людьми як в 1917-1927?

Когнітивна психологія — це вчення у психології, що досліджує внутрішні розумові процеси, як-от процес вирішення проблеми, пам'ять та мовні процеси. Когнітивна психологія бере початок з пізньої моделі біхевіоризму. Основні принципи також зустрічаються в гештальт-психології Макса Вертаймера, Вольфганга Кьолера, та Курта Коффки, а також у теорії Жана Піаже, який вивчав ментальний розвиток дітей.
Спеціалісти з когнітивної психології досліджують те, як люди розуміють, виявляють причини та знаходять рішення проблем, займаючись розумовими процесами, що слугують сполучною ланкою між стимулом та реакцією.
Когнітивна теорія стверджує, що вирішення проблем приймають форму алгоритмів — правил, які не обов'язково розуміти, але які обіцяють рішення, або евристики (метод спроб і помилок) — правил, які зрозумілі, але не завжди гарантують рішення. У інших випадках рішення може бути знайдено завдяки інтуїції, раптовому усвідомленню взаємозв'язку.

Коментарі