Дифузна і інформаційна війна

Пригадуєте плани СРСР по захопленню Європи 1930-1980? Проти ЄС, США, GB росіяни будуть вести інформаційну, дифузну війну, звичайно фізичну війну не можна виключати.

Скільки росіян переїхало у Велику Британію і країни ЄС за останні 28 років? Розпад СРСР і скорочення армії міг бути хитрим планом, грою КГБ, ГРУ.

Скільки аґентів вдалось закинути, "внедрить" СРСР за 1960-1990 в західні країни, сотні мабуть. За 1990-2018 Росія "заслала" мільйони аґентів в ЄС, США.

Мережа агентури США, ЄС, ВБ в Україні, Білорусі, Росії та інших країнах значно слабша.

Ідеї світової революції, пропаганди і впровадження власних цінностей нікуди не щезли. Вони отримали нові форми, озброїлись сучасними технологіями, інструментами, знаннями, досягненнями науки.

Українці всотують і приймають "західні цінності" дисциплінарного суспільства наживи, збагачення, дотримання законів, правил? Щиро?
Так "наші" емігранти поважають закони, правила тих держав, легко асимілюються, пристосовуються
Значна частина приймає, страждає від спроби жити інакше, за чужими правилами, переживає внутрішній конфлікт, боротьбу культур . Але хтось зберігає власні традиції, культуру.

Наскільки діаспори українців, росіян, євреїв є руйнівними для традиційного способу життя країн, держав Західної Європи, Америки?
Можливо варто говорити не мовою війни, конфлікту, а говорити про взаємне збагачення культур.
Українці з багатомільйонною діаспорою мають шанс стати глобальною нацією. Це позитивний бік еміграційних процесів.

Які цінності, культуру ми несемо людству, народам Європи, Америк, Азії?

Коментарі