Гусь як інструмент гібридної війни

Блискуча операція "гусь" ФСБ, ГРУ під носом СБУ в столиці!
Класика інформаційних операцій "русского мира" по русифікації українців.
#Мем було розкручено середовищі української молоді, в соцмережах FB, TW.
Русифікація українців триває. Навіть державне підприємство посприяло!
Що може бути краще для пропаганди за рекламу в метро? Мільйони контактів щомісяця.
Молодь охоче перепощує суржикомовні картинки з русизмами. І це роблять інтелектуали, креативний клас!
Українське слово #гусак замінюється, перепрошивається на #гусь!
Чим "гусь" відрізняється від "зелених чоловічків"? Він нейтральний добре замаскований ворожий агент, не викликає підозри, легко впливає на школярів, студентів, заводить контакти, вербує!
Дивує реакція українців на пропаганду суржику, просування російського сленгу через соцмережі. Багато хто щиро захищає "гуся" і обурююється звинуваченням.
А що гусь? Зловтішається, сміється, називає себе "королева срачей" і радіє недолугості ошуканих жертв інформаційного впливу.

Росіяни творять сленг. Цей сленг "русские" Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст з легкістю впроваджують в наш словниковий запас. Всі ці слегнові слова активно впроваджуються в лексикон українців завдяки системній роботі через інтернет-сайти, магазини, малюнки, принти на футболках, PR-кампанії в соцмережах, завдяки поширенню мемів ЛСД(ЛОМами) з тисячами читачів, фабриками тролів і ботів.

Так виглядає справжня, реальна інформаційна #війна і спецоперації впливу. Українці самі того не помічають як починають підігравати і поширювати інформаційні міни в соцмережах, на футболках, наліпках, тощо. Починають "підносити патрони" ворогу, сприяти інформаційним спецопераціям. Вищий пілотаж полягає в тому, що жертви не помічають переходу на бік ворога, колаборації. Це ж "прикольно", яскрава, смішна картинка, мем, словосполучення, модне слово!
Будьмо уважні!

P.S. Більшість сучасних мов були штучно створені. Не варто цього боятись, соромитись. Ми навіть можемо приблизно відслідкувати в якому столітті виникли англійська, німецька, церковно-слов'янська, російська, українська, італійська, французька, іспанська, грецька мови за "вибухами" появи десятків творів певною мовою, виникненням літератури. Мови стали інструментом імперської і державної політики з часу виникнення держав і імперій.
P.P.S. Ми просто звикли до цієї мовної війни за триста років. Від заборон, законів і указів московської імперії в 19 столітті до дискримінації і русифікації в епоху СРСР.
З 1970-х років з розвитком мов програмування, НЛП, наук маркетингу, психології, поведінкової економіки, неформальних рухів і спільнот набір інструментів для мовної експансії збагатився сучасними розробками.

Коментарі