Жиди, євреї, влада і українці

Хотів написати про поляків, але значна частина статті про жидів. Чому так?
Але це гарний матеріал для аналізу подій минулого століття і сучасності.
Які висновки:
Євреї-соціалісти легко знищили правих у 1948 році. Ізраїль заснований соціалістами був і залишається соціалістичним з кібуцами та соцпартіями?
Наскільки великий вплив соціалістів на політику І. в 21 столітті?
Не забув Віталій "накинути гімна на вентилятор" і щодо українців. А як без цього?
Як ще до українців має ставитись кадровий гбіст з МГУ?
Напевно В. просто озвучив страхи жидів з української влади! За награбовані за 28 років золоті унітази, мільйони готівкою, розкішні квартири 100+ метрів і будинки в 500+ метрів, яхти, заводи і фабрики.
Невже українцю нема за що ненавидіти сім'ї кучм, порогенків, звягільських, черновецьких, довгих, герег, коломойських, тимошенок, януковичів, азарових, клюєвих, гонтарєвих, яценюків, та решти поважних жидівських та номенклатурних родин?
Хто відповість за галопуючу інфляцію 90-х, низькі 30-100 доларів зарплати і пенсії, зубожіння та новий геноцид 1991-2019 років?
Так має право кожен з мільйонів українців ненавидіти владу і прагнути нової коліївщини?
Чи ненавидить українець депутатів, суддів, чиновників, прокурорів, голів міст за десятки років дерибану і пиляння бюджетів, недоторканість, брехню на телебаченні, відгодовані морди на бігбордах, корупцію, злочинність, бідність?

Найбільше він нагадує мені простого українця, який ненавидить представників влади просто за те, що вони – представники влади і впевнений, що влада завжди не права, а він, «маленька людина», завжди має рацію – коли паркується в недозволеному місці або коли грабує банк. Тому що у нього, «маленької людини», грошей мало. А у представників влади – багато, адже це вони у нього гроші вкрали, негідники!

Ми і мова ненависті

Чому відбулась революція і громадянська війна 1917-1920 років?
Яка причина WWI, WWII?
Чому розвалився СРСР?
Хто керує процесами і ініціює їх останні 120 років в Європі, світі? Забагато запитань?
Без відповіді на деякі питання минулого важко знайти відповіді на виклики сучасності, зрозуміти сучасні процеси, майбутні події.
Корені багатьох подій сучасності заглиблюються у 15-17 століття, можливо навіть у 8-11.

Коментарі