Coworking

Час приватних офісів минає. #Свобода співробітників з доходом $1000+ вимагає вільного вибору локації робочого місця. #Людина має право(!) вільно обирати локацію, де вона працює 4-9 годин на день. Це місце має бути зручним, комфортним, відповідати певним смакам працівника(поверх, крісло, розташування, стиль, приємна атмосфера) та вимогам до оточення.
Скільки часу витрачають на трансфер 80% офісних працівників Києва? Часто це 1-3 години в день. Коворкінг в 10-20 хвилинах пішки(транспортом) дозволяє з'економити час.
Коворкінги створюють нову культуру виробництва. Епоха інноваторів, підприємств 5,6 технологічного укладу вимагає іншої культури виробництва.
офіс приватної компанії це "кріпосне право" для працівника, якому корпорації минулого вказують коли, як, де, скільки працювати.
Глобальний #бізнес на порозі революції.
#Революція вже почалась в США, ЄС.
WeWork, rent24 та решта мережевих коворкінгів є тим місцями, де Ви вже сьогодні можете побачити майбутнє!
06/01/19

В 90-х ми мріяли про ІТ компанію своєї мрії.
В теплій країні, зручний чистий, просторий офіс, зручне крісло та стіл, потужний комп’ютер, тощо. Багато з нас знайшли компанію або місце роботи, яке їх влаштовує, дехто ще шукає.
В Україні переважна кількість ІТ компаній базується в Києві та містах мільйонниках. В той же час закордонні компанії вибирають невеличкі міста для розміщення офісів та кампусів. Наприклад Redmond WA, Вроцлав, Польща.
Звичайно сумні тенденції 2014-2016 в Україні вносять свої корективи і багато українських компаній переносять центри розробки в ЄС, США.
За яким критерієм обираються міста для майбутніх офісів?
Це як мережеві ресторани — Ви будете впевнені в рівні сервісу, обслуговування, платити один раз в одному місці і більше не паритись!
Забронював через інтернет місце, прилетів(приїхав) приклав електронну перепустку і працюй в будь-якому місті країни.
Через деякий час ІТ компанії України зрозуміють наскільки це(work and travel) цікаво і корисно для працівників.
Хтось першим запустить проект з вільного переміщення між офісами однієї компанії всередині країни?
Через кілька років можна буде подумати про вільний вибір місця в будь-якому з офісів по всій планеті.
В межах України це легко реалізувати — заповнив форму на корпоративному сайті, нічний переїзд з інше місто і зранку вихід на роботу в інший офіс компанії...
18.11.16

В Україні потрібно створити кілька мережевих коворкінгів з офісами в різних містах країни. З місячним абонементом, який дозволяє працювати в будь-якому офісі мережі. За таким форматом офісів майбутнє.
Основна суть моделі — помісячна оренда і територіальне об'єднання та організація спільноти для ефективнішої роботи учасників.
Безперечно це одине з найкращих рішень офісу для програміста, фрілансера.
Можна об’єднати українські коворкінги у асоціацію.
14/09/14

Коментарі