Людство і майбутнє


Якщо Ви вдало вибудовували зв'язки, читали правильні книги останні 5 років то є шанс створити власний бізнес в наступні 10 років. "Вийти на пенсію в 40" не змогли. Програмування гарне заняття зі стабільним доходом в 1995-2025 роках. Але передбачити якою буде економіка, підприємництво в наступні 10 років значно важче. Ми маємо вже зараз готуватись до викликів наступних 30 років. Як змінилось людство з виникненням персональних комп'ютерів, смартфонів? Що станеться якщо люди отримають здібності, які поки що можливі за допомогою лише гаджетів?
90% винаходів останніх 25 років, які пов'язані з процесорами, комунікаціями, інтернетом, дозволили людям вдосконалити і в рази прискорити задоволення базових потреб у спілкуванні, їжі, сексі, відпочинку, розвагах, відновленні ресурсів організму, пересуванні, знаходженні житла, доходу. Або суттєво зменшити витрати часу і грошей на пошук і отримання товарів, збільшили кількість варіантів і способів задоволення потреб.

Коментарі

  1. Здравствуйте, я Хелена Хуліо з Еквадору, я хочу поговорити про службу фінансування Le_Meridian на цю тему. Фінансова служба Le_Meridian надає мені фінансову підтримку, коли весь банк у моєму місті відмовився від мого прохання надати мені кредит у розмірі 500 000,00 доларів США, я спробував усе, що я міг отримати позику в своїх банках тут, в Еквадорі, але всі вони відмовили мене, тому що мій кредит був низьким, але з божою благодаттю я дізнався про Le_Meridian, тому я вирішив спробувати подати заявку на позику. Бог бажає, щоб вони дали мені кредит у розмірі 500,000.00 доларів США про позику, яку мої банки тут, в Еквадорі, відхилили мене, це було дуже приємно робити з ними бізнес, і зараз мій бізнес проходить добре. Ось контактна електронна пошта / WhatsApp, що фінансується Le_Meridian, якщо Ви бажаєте отримати позику від них.Email:lfdsloans@lemeridianfds.com / lfdsloans@outlook.comWhatsApp Контакт: 1-989-394-3740.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар